środa, 19 września 2012

Rozpoznaj swoje wibracje!


             Czy masz w swoim otoczeniu osoby o niskich wibracjach?

Niska częstotliwość drgań  powoduje nasze złe samopoczucie od fizycznego  po emocjonalny. 
Osoby o niskich wibracjach energetycznych pozostają w krainie ofiar, przejawiają uczucia : gniewu, zazdrości, cynizmu i apatii oraz innych negatywnych emocji.
Osoby takie wykazują tendencje do usprawiedliwiania  się i ciągłego obwiniania innych. Pretensje, żal i wina wg. nich leży po drugiej stronie.
Osoby takie nie biorą  100 % odpowiedzialności za tworzenie swojego życia. Wyrzucają  swój "jad emocjonalny" na osoby, które znalazły się akurat blisko nich.Tak właśnie funkcjonują np. toksyczne związki.Tam gdzie jest model : kat /ofiara. Osoby, które mają niskie wibracje często zabierają z otoczenia więcej, niż dają z siebie.
Gdy rozpoznasz taki schemat u siebie lub bliskiej Ci osoby sugeruję Ci  znakomitą technikę pomagającą podnieść  energię życiową.
Tą techniką jest Radykalne Wybaczanie.
Metoda Radykalnego Wybaczania  sprawia, że całkowicie  odrzucasz  świadomości ofiary i podnosisz swój poziomo wibracji energii życiowych.

"Miłość nie żywi żalu "
    Kurs Cudów 

Inną sprawą jest, że gdy drgania są niskie to jest trudniejsza   realizacja naszych celów i kreowanie rzeczywistości......

Rozpoznaj więc, czy nie powstrzymujesz swojej kreacji niskimi wibracjami.