OfertaZ głębi Swego Serca, z głębi Swej Duszy pragniesz szczęścia, Ja to Wiem …

 Możesz pomyśleć: „Przecież to oczywiste, więc po co ktoś zaczyna od czegoś tak banalnego?”.

Zastanów się - ile razy w ciągu dnia … cieszysz się swoim życiem i ogarnia Cię bezgraniczne zadowolenie … ? błogość i  spełnienie … ?

Czy to kim jesteś, to z kim jesteś i to co masz, sprawia Ci olbrzymią radość, daje Ci zadowolenie, oznajmia spełnienie...?, Jak wiele razy w ciągu dnia, Jak często w jednej godzinie ...?, Jak gęsto w codzienności Młynie …?

To świetnie, JESTEŚ już W MOICH OCZACH, Szczęśliwy i pełen Miłości !!
Moje gratulacje!                                             … co, jeśli tak nie jest?

Co, jeśli jesteś w jakiś sposób uzależniony, masz uzależnioną osobowość, praca nie daje Ci już satysfakcji, relacje z bliskimi nie układają się jak Ty chcesz, a Ty wolisz oglądać w telewizji cudze życie wymyślone przez speców od marketingu, niż planować swoje własne ...?. Czy to możliwe, żeby całkowicie pokochać siebie …, ? Czy to możliwe abyś każdy Swój dzień witała z promiennym uśmiechem i radością ...?

                                     Oczywiście, że tak!


A wiesz dlaczego?
Dlatego, że jest w Tobie ogromna moc i energia, która pozwoli Ci zacząć w końcu żyć świadomie w pełni swojego istnienia.
Dzięki niej jesteś w stanie osiągnąć wszystko, co sobie postanowisz. Dzięki niej rozwiniesz w pełni swoją osobowość. Opartą na wybaczaniu, wdzięczności, dziękczynieniu i miłości. Praca, kariera, dom, związki, rodzina, przyjaciele, marzenia... wszystko TO … !!!! … jest w zasięgu Twojej ręki.
          

                       Nazywam się Mirosława Mira Hordyńska

Jestem :Pedagogiem
                    Life Coachem & Certyfikowanym Coachem Metody Tippinga 

Od lat pomagam ludziom znaleźć wewnętrzną siłę i szczęście. Mogę być Twoim osobistym trenerem - drogowskazem na każdym zakręcie Twojego życia … i w każdym kroku Twojej przemiany. Ty i ja możemy pożegnać Twoją przeszłość i zacząć budować Twoją wspaniałą teraźniejszość pełną miłości i zdrowia w oparciu o połączenie ze Źródłem Twego istnienia.


                                            Czas – start!

Jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia, pozbyć się zahamowań, uwolnić się od poczucia winy, lęku, uzdrowić swoją przeszłość, uwolnić się od emocjonalnego bólu oraz cierpienia …. na rzecz wybaczania i bezwarunkowej miłości, na rzecz odwagi i śmiałości, asertywności ..., i tak jak inni, … zacząć realizować swoje cele, swoje marzenia, swoje potrzeby …. –

Jeśli tak jest , to indywidualna sesja ze mną jest właśnie dla Ciebie.

                                                        SKONTAKTUJ SIĘ Z MNĄ 

Zadzwoń, napisz, lub odezwij się poprzez Skype i zacznij już dziś tworzyć swoje wymarzone, piękne, wspaniałe i cudowne BYCIE i …. Życie w rozkwicie ....

Pierwsza godzinna sesja jest darmowa!

Ze względu na indywidualny charakter moich sesji, ilość klientów, z którymi mogę pracować jest ograniczona.


Oto list od Krysi mojej klientki:

Wolność to pełnia Życia, gdy każdy dzień witasz z uśmiechem, z radością oraz zaciekawieniem, przyglądasz mu się jakie dary niesie ”

To właśnie MAGIA ŻYCIA
Spotkałam Anioła w osobie kobiecej o imieniu MIRA.
Moja historia Życia jest długa, choć inni mogą powiedzieć , że taka „młodziutka” ze mnie Istotka.
Ale najważniejsze , że magia gości w moim Życiu, wierzę w rzeczy niemożliwe, więc na mojej drodze postawiła MIRĘ, a wraz z nią odrodzenie najważniejszego uczucia - MIŁOŚCI i zabłysło ŚWIATŁO promieniem Słońca z jej obrazu.
Po procesie Wybaczania zrozumiałam wiele istotnym spraw , a tym bardziej, że MIRA to bardzo cierpliwy Anioł. Otworzyłam stary album , który założyłam bardzo dawno temu ….a w nim: wiersze męża , zdjęcia z ważnych wydarzeń , listy z czasów studenckich mojego męża do mnie, nasze marzenia, nasze obietnice na przyszłość.
Płakałam i się śmiałam.
Tak wiele mamy, ale ………. Życie-Gonitwa do „nikąd” poburzyła nasze wartości życiowe, poburzyła nasze postępowanie, myślenie, uczucia.
Uczę się Żyć TU i TERAZ jak noworodek , który pierwszym okrzykiem wita się ze Światem.
Teraz bardziej rozumiem moją rodzinę, ludzi z mojego otoczenia, nie przeciwstawiam się dzionkowi wstając rano do nie lubianej pracy, a wręcz przeciwnie Kocham ją
Moja dusza staje się coraz bardziej lekka i WOLNA , że :

Żyję Tu i TERAZ, cieszę się każdą chwilą , bo każda CHWILA to złoto”
Żyjąc TU i TERAZ wyrażam każdą chwilą - swoją Wdzięczność, Miłość i Wolność przez Modlitwę.

BARDZO DZIĘKUJĘ za obecność w moim Życiu
KOCHAM CIĘ MIRO !!!
Krystynka
krystynka1@vp.pl

Z Aniołem skontaktujcie się koniecznie , bo warto Żyć TU i TERAZ !!! tel. 694 31 66 77

miravi7@gmail.com

skype: miraslawa77Do zobaczenia po drugiej stronie :)


Mirosława MIRA